ĮMONIŲ PARDAVIMAS

Įmonių pardavimas – pagrindinė mūsų veiklos sritis. Norėdami greičiausiu būdu pradėti verslą, mūsų klientai renkasi jau įsteigtas įmones, tai paprasčiausias ir efektyviausias būdas pradėti verslą. Iš esmės Jums nieko nereikės daryti, tik užpildyti duomenis, įmonę perleisti galime nuotoliniu būdu arba su notaro pagalba.

Mūsų paslaugos

  • Konsultuojame.
  • Ruošiame įmonės dokumentus.
  • Suteikiame įmonės adresą.
  • Formuojame įstatinį kapitalą.
  • Už Jus pateikiame įmonės dokumentus Registrų centrui.

Svarbi informacija steigiant įmonę

Pirkti įsteigtą UAB arba įsteigti su savo norimu pavadinimu – greičiausias kelias naudojantis mūsų profesionalų paslaugomis, įmonės įsteigimas ir perleidimas Jums trunka vos 1-3 darbo dienas, taip pat yra išvengiama papildomų biurokratinių reikalų ir nuobodaus bendravimo su valstybinėmis institucijomis.

Pasirūpinsime įstatiniu kapitalu, minimum 2500 €, registracijos adresu, įmonės dokumentais, akcininkų ,vadovo įregistravimu Registrų centre, antspaudu, banko sąskaita.

Kodėl verta rinktis mus?

Perkant UAB iš specializuotos įmonės būsite visiškai užtikrinti, kad Jūsų įmonė neturės neįvykdytų prievolių, neturės neigiamos istorijos ir bus pilnai paruošta vykdyti veiklai iškart, kai tik įsigysite ją.

Įgyjant įmonę, kuri jau praeityje vykdė veiklą, galite turėti teigiamų aspektų, jeigu įmonė vykdė veiklą pelningai, lengviau galima gauti paskolą/kreditą verslo plėtrai, kita vertus privalu būti labai atsargiems ir atidžiai patikrinti visus įmonės dokumentus, kitu atveju įmonė gali būti įgyjama su įsipareigojimais.

Greičiausias ir pigiausias būdas yra įsigyti jau įsteigtą UAB arba MB, kainas galite rasti parduodamų įmonių sąraše.